İngilizce Özel Ders

Niçin İngilizce Özel Ders Almalıyız?

Tüm dünyada İngilizce dili anadilinden sonra ikinci dildir. Günümüzde turizm, ticaret, diplomasi, akademik eğitim ve kişiler arası iletişim gibi birçok yönden İngilizce dili çok önem arz etmektedir bu yüzden İngilizceyi geliştirmek için İngilizce özel ders almalıyız.

İngilizce Eğitimi Nasıl Olmalı?

İngilizce özel ders almak isteyen öğrencimize ilk önce İngilizce hocamız tarafından seviye tespit sınavı yapılır. Bu tespitte, reading, writing, listening, speaking olarak seviyesi ölçülür. Tespit edilen seviyeye göre eğitim yoğunlaştırılır.

İngilizce Özel Ders İşleyişi Nasıldır?

Gerek kurslarımızdaki İngilizce kitaplarımızdan gerekse öğrencilerimizin okul kitaplarından faydalanarak öncelikle öğrencinin bilmediği konuları ve ödevleri birlikte yapıyoruz ancak ilk öncelikle konuyu ezber dışında kapsamlı bir şekilde öğrenciye anlatıyoruz, bolca alıştırma yaparak ve yaptırarak öğrencinin ezberden kurtulup konuyu en iyi bir şekilde anlamasını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra grameri ve alıştırmaları öğrencimiz ile beraber çözüyoruz ayrıca İngilizce pratik konuşmalarda yapıyoruz böylece en iyi şekilde İngilizceyi öğretiyoruz.

MODadmin